Naše výrobky

V dnešnej hektickej dobe, plnej civilizačných ochorení, väčšina z nás siaha po zdravších surovinách v potravinárskych výrobkoch. A preto našou jednoznačnou voľbou pri vytváraní receptov bolo využitie osvedčených darov prírody. Stáročiami overené liečivé účinky ingrediencií používaných v našich výrobkoch sú len dôkazom toho, že aj maškrtiť sa dá zdravo a chutne.

A práve to sú naše „kissky“ !!!

Sladké celozrnné koláčiky kissky

Kokosovo-hrozienkový
koláčik

Makovo-sezamový
koláčik

Kávovo-mandľový
koláčik

Čokoládovo-slnečnicový
koláčik

Orechovo-hrozienkový
koláčik

Každý druh obsahuje 100% celozrnnú špaldovú a ovsenú múku, hnedý cukor, ovsené vločky a kokosový tuk.

Ovsené vločky sú plné vyživných látok, majú nízky glykemický index, obsahujú vápnik, železo a fosfor,znižujú cholesterol, stabilizujú cukor v krvi a podporujú trávenie.

Kokosový tuk sa neukladá v tele a nepriberá sa z neho. Zmierňuje bolesti kĺbov, pomáha proti úzkosti a depresiám, lieči afty a zahrieva organizmus.

Je to suché krehké celozrnné pečivo plné vlákniny, ktoré obsahuje prírodné suroviny ako orechy, semiačka, kokos, čokoládu a sušené ovocie.

Slané celozrnné dukáty kissky

Černuška siata
- kurkuma

Restovaná cibuľka
- čierne korenie

Chilli
– tekvicové jadierka

Cesnak – arašidy
 

Každý druh obsahuje 100% celozrnnú špaldovú a ražnú múku, kyslú smotanu a v správnom pomere poctivú bravčovú masť.

Držíme sa receptov našich starých mám a v dnešnej modernej dobe návrat k bravčovej masti považujeme za zdravšiu alternatívu,akou sú palmový tuk a iné stužené tuky.

Múky sú celozrnné a už to je signál, že výrobok je plný vlákniny a tým prospieva nášmu organizmu.

Je to suché krehké celozrnné pečivo plné vlákniny, ktoré obsahuje prírodné a zdravé suroviny, ako tekvicové jadierka, podzemnicu olejnú, kurkumu a černušku siatu.